Iako se ispadanjem Nedelišća međimurska kvota klubova u Trećoj NL Sjever smanjila, ipak bi mogla i sljedeće sezone ostati ista. Prema informaciji koju nam je potvrdio i predsjednik Međimurskog nogometnog saveza Kristijan Antolović, koji je jučer sudjelovao u radu sjednice Izvršnog odbora HNS-a čiji je član, prvak Međimurske Premier lige NK Podturen je dobio licencu za viši rang. Sada je na njima da taj status izbore u dvije kvalifikacijske utakmice. Ždrijeb parova održat će se 8. lipnja u Bjelovaru, a uz našeg prvaka u “bubnju” su i Suhopolje, Tomislav Radnik Sv. Ivan Žabno te Ivančica iz Ivanca kao predstavnik Varaždinskog nogometnog saveza, ukoliko završi natjecanje među tri prvoplasirane momčadi. Kvalifikacije započinju 10. lipnja, a uzvrati će se igrati 13. ili 14. lipnja.


