KONSTITUIRANO VIJEĆE MJESNOG ODBORA GORNJI KRALJEVEC

FOTO Abel Babić izabran za predsjednika, Darija Žganec za potpredsjednicu

Autor: Općina Vratišinec Foto/Video: Općina Vratišinec
- Oglas -
- Oglas -

U Gornjem Kraljevcu održana je konstituirajuća sjednica Vijeća mjesnog odbora Gornji Kraljevec, na kojoj je potvrđen mandat svim izabranim članovima vijeća.

Posebno se ističe kako je svih pet članova Vijeća izabrano s liste HNS – Liberalni demokrati, čime su mještani Gornjeg Kraljevca iskazali povjerenje programu i ljudima koji će ih predstavljati u narednom mandatu.

- Oglas -

731653454 1434056665418351 333045056766557714 n

Za predsjednika Vijeća mjesnog odbora izabran je Abel Babić, ujedno i nositelj liste, dok je za potpredsjednicu izabrana Darija Žganec.

Sjednici je prisustvovao i općinski načelnik Mihael Grbavec, koji je novoizabranim članovima te predsjedniku i potpredsjednici uputio iskrene čestitke te im poželio mnogo uspjeha u radu.

- Oglas -
731727154 1434056692085015 7532547235127326915 n

Načelnik Grbavec istaknuo je kako vjeruje da će zajedničkom suradnjom nastaviti razvijati Gornji Kraljevec i provoditi projekte koji doprinose kvalitetnijem životu svih mještana.

Novoizabranom vodstvu i svim članovima Vijeća poželjeli su uspješan i produktivan mandat na dobrobit Gornjeg Kraljevca i cijele Općine Vratišinec.

- Oglas -

Podijeli:

NAJNOVIJE

PROČITAJTE JOŠ

Policija zaustavila mladića na električnom romobilu pa mu ga oduzela

U srijedu, 24. lipnja u 13 sati u Kuršancu, prilikom nadzora cestovnog prometa, policijski službenici Postaje prometne policije Čakovec zaustavili su 22-godišnjeg vozača vozila na električni...

37-godišnjak razbio ulazna vrata, šteta procijenjena na 3.000 eura

Dovršenim kriminalističkim istraživanjem nad 37-godišnjakom utvrđeno je kako je u utorak, 23. lipnja između 13 i 13.30 sati u Svetom Križu, u Ulici...

Nova lica – Fra Klaudio stiže iz Australije, a fra Franjo s čakovečkog Juga

U skladu s redovitim personalnim premještajima Hrvatske franjevačke provincije, nakon održanoga kapitulskog kongresa i početka novoga trogodišta, u...

Grad Prelog vodeći je partner prekograničnog projekta obnove prirodnih staništa

U srijedu, 24. lipnja 2026. godine gradonačelnik Grada Preloga Ljubomir Kolarek potpisao je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava...