Nagrade 28. Susreta profesionalno vođenih kazališta za djecu i mlade Hrvatskog centra ASSITEJ u Hvaru.
Stručni žiri u sastavu Iva Srnec Hamer, Mihovil Rismondo i Andrea Mladinić nakon jedanaest odgledanih predstava (deset u konkurenciji) dodijelili su sljedeće nagrade:

Nagrada za kolektivnu igru dodjeljuje se predstavi „Napuštena kuća“ – UČILIŠTE ZKM-a „ZVJEZDANA LADIKA“.
Nagrada za najbolju predstavu u cjelini dodjeljuju se za predstavu „Djeca raja“ – HNK u Šibeniku – Dramski studio Ivana Jelić.
Nagrada za najbolji dramski i pedagoški rad “Zvjezdana Ladika” dodjeljuje se Davoru Dokleji, voditelju DRAMSKOG STUDIJA DADA KD PINKLEC za predstavu „Rođenje adolescenta“.

– Hvala od srca žiriju 28. Susreta profesionalno vođenih kazališta za djecu i mlade Hrvatski Centar Assitej na ovom prekrasnom priznanju! Lijepo je dobiti priznanje za svoj rad, ali najljepše je ipak raditi i napraviti odličnu predstavu s mladim ljudima! Meni nema bolje nagrade od toga. Pogotovo kad se dogodi takva izvedba kakvu je ekipa predstave “Rođenje adolescenta” imala prije dva dana na Hvaru! Ova ekipa: Elena Abramović, Nika Bajkovec, Asja Pintarić, Antonija Vinković, Anela Krčmar, Karla Kraljić, Vito Ivančić i Roko Štefan je za mene pobjednička! Hvala vam na gostovanju Dadači i na hrabrosti! Čestitam svim sudionicima Assiteja na Hvaru, svim voditeljima koji rade s djecom i mladima i nesebično s njima dijele i dobro i ono malo manje dobro. Čestitam ostalim dobitnicima, a najviše čestitam Dramski studio mladih Hvar na odličnoj organizaciji Susreta! Nađa Salom, Marija Buzolić i ostala ekipa! – napisao je Dokleja u svojoj Facebook objavi.

