NA IZLETIŠTU 'FUSEK'

U subotu, 24. lipnja, tradicionalni gastro događaj ‘Što smo, kaj smo i kak kuhamo’ i serjojnski nogometni okršaj

Autor: Grad Mursko Središće Foto/Video: Grad Mursko Središće
- Advertisement -

Dani grada i Ljeto uz Muru nastavljaju se ovog vikenda, u subotu 24. lipnja, gastro događajem i nogometnom utakmicom na Izletištu „Fusek“ u Murskom Središću.

Serjojnski nogometni okršaj ekipe Gornjeg i Donjeg kraja započet će u 10 sati. Od jutra članovi Mjesnih odbora Mursko Središće, Peklenica, Križovec, Hlapičina, Štrukovec i Sitnice pripremat će raznovrsna jela, a čije će biti najbolje odabrati će povjerenstvo u sastavu Marijana Breglec, Boris Goričanec i Tomislav Sabo. Besplatna podjela jela započet će u 11 sati.

Za dobro atmosferu pobrinuti će se tamburaški sastav Prim. Dođite i podržite svoje favorite i uživajte u ukusnim jelima.

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još