U novoj knjižnici susret gradonačelnika s ravnateljem i članovima upravnog vijeća

Autor: Foto/Video:
- Oglas -
- Oglas -

U petak, 30. travnja 2021. godine u 11 sati u novoj Gradskoj knjižnici i čitaonici „Metel Ožegović“ na Franjevačkom trgu gradonačelnik Grada Varaždina dr.sc. Ivan Čehok i njegova zamjenica Sandra Malenica susresti će se s ravnateljem knjižnice Mariom Šoštarićem i članovima upravnog vijeća knjižnice koji iz epidemioloških razloga nisu prisustvovali otvorenju.

Bit će to prilika da im se gradonačelnik zahvali na trudu koji su uložili u otvaranje nove knjižnice, a tom prilikom će knjižnici pokloniti primjerak svoje knjige, udžbenika filozofije za četvrte razrede gimnazije koja je upravo izašla iz tiska. Nakon kraćeg protokola, izjave medijima dat će gradonačelnik i ravnatelj knjižnice.

- Oglas -

Podijeli:

NAJNOVIJE

PROČITAJTE JOŠ

Donja Dubrava poziva ekipe na natjecanje u kuhanju gulaša i Streetball

U subotu, 4. srpnja 2026. godine održati će se natjecanje u kuhanju gulaša (sportski park Krbulja, pored košarkaškog...

HEP opet ima puno posla! Ova mjesta neće imati struje u petak, 26. lipnja

Iz HEP-a javljaju kako u petak, 26. lipnja struje neće biti u ovim mjestima:

Glamping Resort Halicanum i Simona Vlašić pripremaju šest dana ribolova, prirode i zabave

Glamping Resort Halicanum i uspješna međimurska ribičica Simona Vlašić organiziraju Dječji ribolovni kamp koji će se održati od...