- Oglas -
- Oglas -
Pa tko bi čekao 5 godina? Mi sigurno nećemo, zaključili su nekadašnji učenici Prve osnovne škole Čakovec, koji su osnovnu školu završili 1979. godine! Nakon sastajanja svakih 5 godine, odlučili su susrete obnavljati svakih godinu dana. I tako je već 4 godine za redom.
-Uvijek nam je lijepo i veselo. I nakon 45 godina mi smo jedna velika obitelj. Već se veselimo idućem susretu za godinu dana – kaže Franjo Halabarec, jedan od slavljenika.
- Oglas -

Subotnji susret zabilježili su na staroj akaciji u čakovečkom Perivoju Zrinskih, gdje su provodili mnoge lijepe trenutke još u doba dok su bili učenici Prve OŠ Čakovec.
- Oglas -
