Božićni koncert u Nedelišću duga je tradicija Zbora „Josip Vrhovski“ koja traje već 23 godine. Ponos je općine Nedelišće i Međimurske županije, a riječ je o glazbenoj manifestaciji bez premca koja se održava svake godine posljednjeg tjedna adventa. Koncert okuplja izvrsne izvođače – vrsne soliste, dirigente i simfonijski orkestar, a na ovogodišnjem božićnom koncertu uz Pjevački zbor „Josip Vrhovski“ i orkestar pod ravnanjem Branimira Magdalenića nastupit će Četiri tenora i glazbena diva Katarina Toplek Horvat. Koncert će se održati danas, u nedjelju, 18. prosinca 2022. godine u SGC Aton Nedelišće gdje vas od 18 sati očekuje glazbena čarolija 23. Božićnog koncerta.
Glazbeni umjetnici Katarina Toplek Horvat i Filip Hozjak, član 4 tenora, upućuju još jedan poziv da dođete i uživate u večerašnjoj glazbenoj poslastici.

