Ovogodišnja je skupština bila izborna pa su na njoj dubravski vatrogasci malo obnovili rukovodeća tijela. Uz neke dosadašnje rukovoditelje u upravna tijela Društva izabrani su novi, mlađi članovi.
Tako je za predsjednika potvrđen dosadašnji predsjednik Željko Kovač, dok je novoizabrani potpredsjednik postao Miljenko Punčikar. Potvrđen je i dosadašnji zapovjednik Vladimir Žinić, a funkciju zamjenika zapovjednika preuzeo je Admir Šujak. Branko Brljak i dalje će obavljati blagajničke poslove, dok je novi tajnik Benjamin Rusak.

Izmijenjen je i sastav Upravnog odbora, kojeg od sada čine: Željko Kovač, Miljenko Punčikar, Vladimir Žinić, Admir Šujak, Mario Lisjak, Benjamin Rusak, Branko Brljak, Filip Avdović, Romeo Čituš, Dejan Šafar, Nenad Vučenik, Josip Čituš, Dejan Klarić, Vinko Čituš i Vilim Čituš.
Članovi Zapovjedništva su: Vladimir Žinić, Željko Kovač, Admir Šujak, Benjamin Rusak, Branko Brljak, Mario Lisjak, Dejan Klarić, Filip Avdović i Dejan Šafar.

I Nadzorni odbor doživio je manje izmjene. Uz dosadašnjeg predsjednika Stjepana Misera, za članove su izabrani Ivan Ribić i Filip Fabić.
Likvidator i dalje ostaje Filip Fabić, dok je Branko Brljak predstavnik Društva u Vatrogasnoj zajednici Međimurske županije.
Podnijeta su izvješća o radu u protekloj godini te planovi za naredno razdoblje, a usvojene su i manje izmjene i dopune statuta Društva. Tom su prilikom dodijeljena i priznanja i odlikovanja.

Spomenice za 50-godišnji neprekidni rad u Društvu dobili su Franjo Markušić i Vinko Čituš.
Za 40 godina nagrađen je Branko Brljak, za 20 godina Miroslav Harča, a za 10 godina Filip Fabić.
Spomenicu vatrogasnih veterana primio je Vladimir Pongrac.
Zbog izuzetnog zalaganja i aktivnosti u protekloj godini, priznanje za „NAJ-vatrogasca“ pripalo je Filipu Avdoviću.

Odličja i priznanja članovima Društva uručio je Andreas Lisjak, predstavnik Vatrogasne zajednice naše županije.
Skupštini je prisustvovao velik broj članova Društva, ali i brojni gosti. Riječima pohvale za rad Društva i zahvale za dobru suradnju obratili su se načelnik Općine Damir Vidović, ravnateljica škole Mirjana Ribić, ravnateljica vrtića Dubravka Horvat, ispred Crvenog križa Zlatica Horvat, Marijan Varga ispred Udruge veterana te Mijo Kolarić kao predstavnik Puhačkog orkestra.
Uz njih, skupštini su nazočili i predstavnici desetak prijateljskih društava iz naše i susjednih županija, s kojima Društvo njeguje dugogodišnju i kvalitetnu suradnju.
