Dobrovoljno vatrogasno društvo Gornji Kraljevec jučer, 21. ožujka 2026. godine u Društvenom domu održalo je izbornu skupštinu na kojoj je izabrano novo vodstvo društva. Za predsjednika je izabran Ivan Srpak, za zapovjednika Darko Hutinec, dok je za tajnicu izabrana Milena Granatir. Izabrani su i novi članovi upravnog i nadzornog odbora i zapovjedništva.
Skupštini su prisustvovali i gosti, Marko Strojko u ime Vatrogasne zajednice Međimurske županije, u ime VZO Vratišinec tajnica Magdalena Šoltić, te ispred Općine Vratišinec predsjednica vijeća Štefanija Jambrošić.
U svojim obraćanjima gosti su pohvalili rad društva i ostvarene rezultate u 2025. godini te poželjeli puno uspjeha u realizaciji planova za 2026. godinu. Na skupštini su podijeljene i spomenice članovima za 40 godina predanog rada u društvu, kao i kipići vatrogasnom pomlatku i mladeži za njihov trud i zalaganje.
