Ekipa Kotoribe treća, a Vinko Dolenec najbolji golman

Autor: Foto/Video:
- Oglas -
- Oglas -

Mladi nogometaši NK Graničar Kotoriba U-8 ostvarili su sjajan rezultat na jakom nogometnom turniru u Bjelovaru. Bio je to 18. Memorijalni turnir limača “Dr. Anđelko Višić”. Nakon dva dana turnira i šest teških utakmica, pobjedom protiv Slaven Belupa 3-1 osvojili su treće mjesto, dok su prva dva mjesta pripala zagrebačkim klubovima Lokomotivi i Dinamu.

Osvojili su treće mjesto, a 9-godišnji Vinko Dolenec iz Kotoribe proglašen je najboljim golmanom turnira.

- Oglas -

U  sjedištu Škole kažu da ne znaju što ih više raduje, ostvareni plasman ili uspjeh njihovog mladog golmana. S mladim nogometašima radi trener Nemanja Vukotić. Zasluge za Vinkov uspjeh dodatna zasluga pripada Stjepanu Friščiću, treneru mladih golmana u klubu.

Da jabuka ne pada daleko od stabla Vinku ide u prilog što je njegov stric Franjo Dolenec vrsni međimurski golman koji je branio u mnogim eminentnim međimurskim nogometnim klubovima.

- Oglas -

Podijeli:

NAJNOVIJE

PROČITAJTE JOŠ

Donja Dubrava poziva ekipe na natjecanje u kuhanju gulaša i Streetball

U subotu, 4. srpnja 2026. godine održati će se natjecanje u kuhanju gulaša (sportski park Krbulja, pored košarkaškog...

HEP opet ima puno posla! Ova mjesta neće imati struje u petak, 26. lipnja

Iz HEP-a javljaju kako u petak, 26. lipnja struje neće biti u ovim mjestima:

Glamping Resort Halicanum i Simona Vlašić pripremaju šest dana ribolova, prirode i zabave

Glamping Resort Halicanum i uspješna međimurska ribičica Simona Vlašić organiziraju Dječji ribolovni kamp koji će se održati od...