Prvenstvo je završeno, a pehar pobjednika ponovno odlazi u ruke Borisa Pongraca! Nakon tri tjedna odličnog tenisa, brojnih uzbudljivih mečeva i vrhunske atmosfere, završeno je ovogodišnje Otvoreno prvenstvo Goričana u tenisu.
Na turniru je nastupilo 28 igrača iz cijelog Međimurja, ali i iz Ludbrega, Varaždina te okolnih mjesta, što još jednom potvrđuje da je ovaj turnir prerastao lokalne okvire i postao jedno od najcjenjenijih rekreativnih teniskih natjecanja u regiji.

U današnjem (22. lipnja 2026. godine) finalu Boris Pongrac svladao je Luku Balenta i tako po treći put osvojio naslov pobjednika Otvorenog prvenstva Goričana. Time je dodatno potvrdio svoj status jednog od najuspješnijih igrača u povijesti turnira.
Posebnu vrijednost turniru daju upravo sami natjecatelji koji ga iz godine u godinu svrstavaju među najbolje organizirane teniske turnire u našem kraju, ističući kvalitetu mečeva, odlične terene, sportsku atmosferu i gostoljubivost domaćina.
Pehare i nagrade najboljim igračima uručio je Krešimir Golubić, predsjednik Međimurskog teniskog saveza, čime je svečano spušten zastor na još jedno uspješno izdanje turnira. Čestitamo Borisu Pongracu na naslovu prvaka, Luki Balentu na sjajnom finalu te svim sudionicima koji su svojim nastupima doprinijeli još jednoj lijepoj teniskoj priči u Goričanu!
