- Oglas -
- Oglas -
Na aktualnom satu sjednice Općinskog vijeća Općine Sveta Marija, vijećnica Marija Frančić ukazala je na opasnosti upaljenih lampaša na grobljima po ljetnim vrućinama, koje su sve veće.
– Ovo nije pitanje nego prijedlog. Čula sam od jedne gospođe u drugoj općini kako se mještani mole da ljeti ne pale lampaše zbog velikih vrućina i mogućih požara, pa možda da i mi apeliramo na mještane da to ne čine. Možda je dovoljan samo jedan električni lampaš – ukazala je Marija Frančić.
- Oglas -
Načelnica Đurđica Slamek se složila te je rekla kako će to istaknuti i na radio Studiju M na kojem će uskoro gostovati.
- Oglas -
