Tjedan dana nakon sveobuhvatne akcije čišćenja okoliša u Donjem Vidovcu, članovi Moto nautičkog kluba Vidovski zlatari ponovno su se uključili u novu akciju – ovoga puta prikupljanja starog željeza iz mjesnih domaćinstava.

Obilazeći sve ulice traktorskim prikolicama, prikupili su čak četiri kontejnera starog željeza. Prikupljeni metal donacija je mještana koji na taj način pomažu radu kluba, ali i istodobno uređuju svoje okućnice i ostave uklanjajući nepotreban željezni materijal.
U jučerašnjoj akciji sudjelovalo je dvadesetak članova kluba, a prikupljeno željezo preuzela je tvrtka Unimer iz Čakovec.
Podršku akciji svojim dolaskom dala je i načelnica Općine Donji Vidovec, Bojana Petrić.

