FOTO Jesenski prvaci posljednje kolo zapečatili peticom

Autor: Foto/Video:

Završeno je, za mnoge klubove, i posljednje kolo ove sezone.

Od susreta iz prve međimurske, spomenut ćemo pobjedu Omladinca u gostima kod Venere (1:2), pobjedu Trnave nad Poletom (P) (2:1) i neriješen susret Sloge (Š) i Podturna (1:1).

Šest pogodaka upisala je Drava (K) u pobjedi protiv Jadrana, a isti broj zgoditaka bio je i na utakmici BSK Belice i Jedinstva (GM). Tmurna nedjelja bila je sve samo ne tmurna za igrače Belice. Od početka susreta igrali su lijep nogomet koji se preslikao u dva rana pogotka, Hajdarovića u 3. i Malnara u 7. minuti. Ubrzo nakon, Lacković je tresao mrežu dvaput u 13. i 18. minuti. Do kraja isteka vremena, Lacković je bio precizan i treći put, te je upisao hattrick za veliku pobjedu Belice. Za goste, jedini je zabio Bačan pred kraj susreta.

Za navijače i sve okupljene bio je pripremljen grill, u režiji Branea i Lose, koji su taj gurmanski dio odlično odradili.

Atmosferu na terenu i oko njega zabilježio je naš fotograf Tomislav.

Uvjerljiva polusezona Beličkih nogometaša tako se zaključuje. Čestitke jesenskim prvacima!