Zbog korone dolazak otkazalo već 35 ekipa, no turnir će se održati!

Autor: Foto/Video:
- Advertisement -

Ove subote i nedjelje, 29. i 30. siječnja 2022. godine, u dvorani Osnovne škole Prelog i u dvorani Sportsko rekreacijskog centra DG Sport održava se jedan od najvećih malonogometnih turnira mlađih dobnih kategorija, Festival nogometa Prelog.

U subotu u dvorani DG Sport igraju kategorije U7 (od 10 sati) i U8 (od 9 sati), a u dvorani OŠ Prelog kategorija U15 (od 15 sati). U nedjelju u dvorani DG Sporta igraju kategorije U6 (od 9 sati) i U11 (od 15 sati) dok ekipa kategorije U13 (od 8 sati) igra isti dan u dvorani škole.

Organizator događaja je Nogometni klub Mladost Komet iz Preloga, a prije dvije godine turnir je okupio čak 116 ekipa s više od 1000 igrača. Na turniru sudjeluju ekipe iz Međimurske, Varaždinske, Koprivničko-križevačke, Bjelovarsko-bilogorske i Virovitičko-podravske županije.

– Prvotno je bilo prijavljeno više od 120 ekipa, čime je po masovnosti ovo najveći turnir u ovom kraju. Zbog aktualne situacije brojka prijavljenih ekipa trenutno je 85, ali očekujemo i još neke otkaze zbog samoizolacije djece. Unatoč svemu, turnir ćemo pokušati održati i nadamo se da će biti sve u redu – rekao je glavni organizator ovog događaja i predsjednik NK Mladost Komet Željko Sokač.

NK Mladost Komet iz Preloga poziva se svi ljubitelji nogometa da pogledaju male nogometaše i uživaju u dobrom društvu i nogometu. Posjetitelje očekuje i bogata tombola, a turnir će se održati uz poštivanje svih aktualnih epidemioloških mjera.

Plakat Festival nogometa
- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još