Vozio bicikl s 2,65 promila, udario u kamen, pao i razbio se

Autor: Foto/Video:
- Oglas -
- Oglas -

Jučer, 19. srpnja oko 18.40 sati u Frankopanskoj ulici u Ludbregu u prometnoj je nesreći ozlijeđena jedna osoba.

– Muškarac starosti 37 godina upravljao je biciklom pod utjecajem alkohola u koncentraciji od 2.65 promila, javljaju iz Policijske uprave varaždinske. Upravljao je biciklističkom trakom iz smjera centra grada u smjeru Poljanca. Uslijed alkoholiziranosti izgubio je nadzor nad biciklom i udario u rubni kamen nakon čega je pao na kolnik i zadobio ozljede. Biciklist je zadobio ozljede, te mu je na mjestu događaja pružena medicinska pomoć od strane liječnika Zavoda za hitnu medicinu varaždinske županije – stoji u priopćenju.

- Oglas -

Ozljede su mu okvalificirane kao lakše tjelesne ozljede.

- Oglas -

Podijeli:

NAJNOVIJE

PROČITAJTE JOŠ

Kerekesh Teatar nazvao nagradu za najbolju karikaturu po Damiru Novaku!

Nakon nedavno održane memorijalne izložbe karikatura Damira Novaka u Malom Mihaljevcu, Kerekesh Teatar iz Varaždina je najavio kako...

Nedelišću dodjeljeno više od 1,16 milijuna eura za razvoj zelene infrastrukture!

Općina Nedelišće ostvarila je još jedan značajan uspjeh u povlačenju sredstava iz europskih fondova. Dana 10. lipnja 2026....