MAJČINA ISKRENA ČESTITKA

Učinile su to mnoge majke hrabrih policajaca

Autor: Mladen Grubić Foto/Video: Osobna arhiva
- Advertisement -

– Svim pripadnicima policijskih snaga RH i djelatnicima Ministarstva unutarnjih poslova, čestitam Dan policije i blagdan svetog Mihovila. Sine Marko sretan ti Dan policije i neka te Božek čuva! – napisala je povodom Dana policije, u četvrtak, Marija Prekupec iz Gardinovca na svom FB profilu.

Objavila je fotografiju gdje su ona i Marko na jednoj zajedničkoj preventivnoj akciji. Inače, Marku su 34 godine i 11 godina radi u MUP-u, u PU međimurskoj u Prometnoj policiji, s time da je prve tri godine radnog vijeka proveo u Dubrovniku. Majka Marija, dipl. med. techn. je glavna medicinska sestra u Zavodu za javno zdrastvo Međimurske županije u Djelatnosti za javno zdravstvo i promicanje zdravlja.

Vjerujem kako su takve ili slične čestitke dobili mnogi policajci, a pogotovo od onih najbližih. Čestitkama se s malim zakašnjenjem pridružuje i naš portal!

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još