KRADLJIVCI IMALI PUNE RUKE POSLA

U Murskom Središću lopov iz bagera istočio nekoliko stotina litara dizelskog goriva, kod Gornjeg Hrašćana provaljeno je u ribički dom

Autor: PU međimurska Foto/Video: Sanjin Strukic/PIXSELL
- Advertisement -

Na području Policijske uprave međimurske tijekom proteklog vikenda evidentirane su tri teške krađe i jedna krađa. Izdvajamo teške krađe u Murskom Središću i nedaleko Gornjeg Hrašćana.
 
Provaljeno u spremište te ukradene motorne pile
Početkom siječnja ove godine u Murskom Središću, na parkiralištu u Ulici Josipa Broza Tita, nepoznati počinitelj nasilno je otvorio poklopac spremnika goriva, neregistriranog radnog stroja (bagera utovarivača), a potom je iz spremnika istočio nekoliko stotina litara dizelskog goriva. Materijalnu štetu 64-godišnji vlasnik procijenio je na nekoliko stotina eura.
 
Nedaleko Gornjeg Hrašćana provaljeno u ribički dom
Između 8. i 15. siječnja u poljskom predjelu zvanom “Sep”, nedaleko Gornjeg Hrašćana, nepoznati počinitelj provalio je u objekt, vlasništvo ŠRD-a iz Nedelišća, odakle je ukrao stolove i klupe. Materijalna šteta procijenjena je na nekoliko stotina eura.
 
Protiv počinitelja podnijet će se kaznene prijave nadležnom državnom odvjetništvu.

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još