Sreća i Livaković sačuvali našu mrežu, zasada nismo previše opasni

Autor: Foto/Video:

Nakon prvih 45 minuta utakmice između Engleske i Hrvatske nema pogodaka i na odmor se otišlo s 0:0. Dvadesetak tisuća gledatelja na londonskom Wembleyu vidjelo je bolji ulazak u susret domaće reprezentacije i već u 6.minuti imali smo puno sreće, jer vratnica zaustavila udarac Fodena. Samo tri minute kasnije Livaković je odlično obranio Phillips. Sredinom poluvremena utakmica se primirila, naši su preuzeli loptu u noge, iako nismo previše prijetili Englezima. U 27.minuti odličan ubačaj Vrsaljka loše je zahvatio Perišić i bio je to naš najopasniji pokušaj u prvom dijelu. Potkraj poluvremena slobodnjak za Engleze, ali ovog je puta Trippier, umjesto mreže kao na svjetskom prvenstvu, pogodio Perišića u našem bloku. Zasada je rezultat bolji od dojma i bila bi velika stvar kad bi u ovoj utakmici ostali neporaženi.