POSLASTICA ZA LJUBITELJE HORORA

Prestrašni Freddy Krueger stiže nam u susjedstvo na festival…

Autor: 24 sata Foto/Video: Twitter/Screenshot
- Advertisement -

Ovogodišnji Grossmannov festival bit će u znaku Freddyja Kruegera. Naime, nadolazeće 18. izdanje ugostit će počasne goste: Roberta Englunda i Jacka Sholdera, javljaju 24 sata.

Festival počinje 9. i 10. srpnja u Ormožu, a zatim se nastavlja od 12. do 16. srpnja u Ljutomeru. Gosti će moći ćete uživati ​​u izboru prekrasnih igranih, kratkih i dokumentarnih filmova koji se natječu za festivalske nagrade – Vicious Cats.

Uz to gosti mogu uživati u bogatom popratnom programu.

Uz lik Freddyja Kruegera, Robert Englund stvorio je jednog od najslavnijih horor negativaca u povijesti kina. Freddy stoji rame uz rame s bezvremenskim filmskim čudovištima kao što su Fantom iz opere ili Frankensteinovo čudovište i postao je globalni fenomen pop kulture

Godine 2021., A Nightmare on Elm Street (1984.) je Kongresna knjižnica odabrala za očuvanje u Nacionalnom filmskom registru Sjedinjenih Država kao “kulturno, povijesno ili estetski značajno”.

Robert Englund je glumio u više od 80 filmova i brojnim TV serijama, a trenutno ga možete gledati u posljednjoj sezoni The Stranger Things.

Detalje saznajte klikom ovdje.

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još

Talijanski dizajn u kružnom gospodarstvu – izložba u Zgradi Scheier

Pozivamo vas da otvorenje izložbe talijanskog dizajna nastalu povodom obilježavanja Dana talijanskog...