Jučer su u Dječjem vrtiću Pčelice Ivanovec Podružnica Lončeki Čakovec; ugostili Bojana Barića, planinara Planinarskog društva Bundek Mursko Središće.
On je u vrtić ušetao s punim ruksakom planinarske opreme koja je oduševila djecu. Uz kratku prezentaciju i razgovor, djeca su se upoznala sa planinarskom opremom i razgovarala o pravilima ponašanja u planinama.
Važnost kretanja i boravka u prirodi, zajedno s cijelom obitelji, i dalje ostaje temelj i načelo rada vrtića Pčelice Ivanovec Područnog odjela vrtića Cvrčak. Zahvaljujemo gospodinu Bojanu Bariću što je izdvojio svoje vrijeme i na zanimljiv način djeci približno planinarenje. S veseljem iščekujemo nove planinarske pustolovine – ističu u DV.