DUGO SE ZNAJU I DRUŽE

Nekadašnji nogometaši Želimir Orehovec i Anton Srša proslavili 50 godina prijateljstva

Autor: Mladen Grubić Foto/Video: Arhiva A. S.
- Advertisement -

Dva prijatelja, dva nekadašnja nogometaša, dva suigrača u NK “MTČ-u” i u NK “Varteksu”, dva trenera mnogih klubova, prvo poznanstvo iz daleke 1973. godine, prijateljstvo koje traje još i dan-danas, ove godine
im je počelo 50 godina poznanstva ili kako kažu prijateljko-nogometni zlatni pir. Oni su Želimir Orehovec – Rehek iz Čakovca i Anton Srša – Boys iz Murskog Središća.

Gdje su i što rade danas?

– Rehek je kao aktivni trener u mirovini, isto ko i ja. On ali je u NK “Varaždinu”, skaut za mlade talente Ja najvjerojatnije idem na operaciju koljena – rekao nam je Boys.

Mi ćemo samo dodati da je šteta što su se umirovili jer bi kao nogometni učitelji još puno toga mogli pokazati mladima. Vrativši se u njihovu mladost, bila ih je milina gledati bili su nogometni virtuozi.

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još

FOTO 33. godišnjica 106. brigade HVO Orašje

Predstavnici Krovne udruge veterana 54.spb Međimurske županije, predvođeni predsjednikom...

FOTO Terezija Vidović već godinama uzgaja katruže za humanitarnu akciju

Terezija Vidović iz Goričana već godinama u svom vrtu uzgaja katruže,...