Naselja dobivaju oslikane nadstrešnice na autobusnim stajalištima

Autor: Foto/Video:
- Advertisement -

Gornji Koncovčak, Jurovec, Čestijanec i Vrhovljan su naselja koja su dio Općine Sveti Martin na Muri, a njihovi žitelji su izrazili želje i potrebe da se na autobusnim postajama u njihovim naseljima izgrade nadstrešnice sa stranicama s tri strane.

Prema riječima općinskog načelnika Martina Srše ova naselja će dobiti željene i potrebne nadstrešnice čim se za to steknu uvjeti koji prethode ovakvim zahvatima. Srša kaže kako to neće biti obične nadstrešnice nego oslikane, slično kao što je to na području Općine Štrigove.

-Dok su u Štrigovi motivi vino i vinogradi, kod nas će motivi biti vezani uz našu turističku, sakralnu i povijesnu baštinu, koja je bogata, raznovrsna i lijepa. Ovome ćemo dodati i INFO ploče s osnovnim informacijama i sve će to biti lijepa priča o Općini Sveti Martin na Muri i njezinim žiteljima, naglašava načelnik Općine Martin Srša.

Za ostvarenje ovih potreba biti će potrebno osigurati najmanje osamdesetak tisuća kuna.

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još