HUMANITARNI KONCERT ZA KATRUŽU

Ivica Pepelko, Gabrijela Hrženjak i Etno duo Goga i Željko dobro zabavili ljubitelje kajkavskih popevki!

Autor: I.J. Foto/Video: Stjepan Hranilović
- Advertisement -

Nakon Kerekesh Teatra koji je u srijedu nasmijao publiku u Centru za kulturu Čakovec, sinoć (u četvrtak) u okviru obilježavanja Dana Međimurske županije održan je humanitarni koncert za Međimursku zakladu solidarnosti „Katruža“.

U atriju Starog grada Zrinskih nastupio je jedan od najpoznatijih autora kajkavskih popevki Ivica Pepelko i gosti među kojima su bili Gabrijela Hrženjak, Etno duo Goga i Željko te prateći glabeni sastav. Hladnoća je  utjecala na to što atrij nije bio pun, no oni koji su došli uživali su u pjesmama sudionika, posebno Ivice Pepelka. Njega je na početku koncerta nadahnuto najavio župan Matija Posavec i zahvalio na dobročinstvu.

Ulaz na koncert bio je slobodan, a volonteri Međimurski zaklade solidarnosti „Katruža“ prikupljali su donacije koje će biti usmjerene za potrebe liječenja, rehabilitaciju, operacije, transplantacije organa, nabave pomagala za invalidne osobe te nabavu lijekova bolesnima u slučaju kada zdravstveno osiguranje ne podmiruje troškove ili ih ne podmiruje u cijelosti.

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još