16. TRAKTORIJADA

Iduća subota rezervirana je za Susret vlasnika starih traktora, dobru hranu i zabavu

Autor: Grad Mursko Središće Foto/Video: Pixabay/Ilustracija
- Advertisement -

Oldtimer klub Selnica, Grad Mursko Središće i Općina Selnica organiziraju tradicionalnu 16. Traktorijadu ili Susret vlasnika starih traktora. Traktorijada će se održati u subotu 3. rujna 2022. Svi sudionici 16. Traktorijade okupit će se u Selnici kod Oldtimer muzeja u 10.30 te će u 12 sati krenuti u panoramsku vožnju prema Črnoj mlaki – stanica Petric.

Zatim kreću prema Murskom Središću točnije tvrtki Neores d.o.o. pa prema skeli “Fusek” Mursko Središće. Nastavit će prema Hlapičini gdje će im domaćin biti Mjesni odbor, a svoju vožnju završit će u Koncovčaku gdje će biti podjela nagrada i priznanja.  

Svi sudionici traktorijade okupit će se u 14.30 na SKELI “FUSEK” Mursko Središće. Tamo će Grad Mursko Središće osigurati okrijepu za sve sudionike i posjetitelje pa će tako Deni Vincek pripremiti ukusan grah. Za dobru atmosferu pobrinut će se Oldtimer bend.

– Pozivamo sve zaljubljenike u traktore da se pridruže ovom zanimljivom događaju, a ukoliko je netko zainteresiran i želi se pridružiti panoramskoj vožnji traktorom molimo da kontaktira g. Šardija na broj mobitela: 098206763 – poručuju organizatori.

– Također, molimo građane, odnosno posjetitelje da na skelu “Fusek” ne dolaze automobilom kako bi bila osigurana mjesta za sudionike Traktorijade – dodaju iz Grada Mursko Središće.

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još

Talijanski dizajn u kružnom gospodarstvu – izložba u Zgradi Scheier

Pozivamo vas da otvorenje izložbe talijanskog dizajna nastalu povodom obilježavanja Dana talijanskog...