Hrvatska izgubila od Engleske 1:0

Autor: Foto/Video:

U svom prvom nastupu na Euru 2021. Hrvatska je poražena od Engleske s 1:0. Presudni pogodak postigao je Sterling u 57.minuti nakon što su Gvardiol i Ćaleta-Car propustili zaustaviti akciju domaćina. Ukupno gledajući Englezi su bili nešto konkretniji te su, uz postignuti pogodak, imali i stativu u prvom dijelu susretu, dok je za naše najbolju prigodu propustio Rebić u 64.minuti. Bio je, međutim, neprecizan, baš kao i Perišić sredinom prvog poluvremena i Pašalić u samoj završnici. Nakon ovog poraza Hvatskoj predstoji borba da kao drugoplasirana ili jedna od 4 najbolje trećeplasirane reprezentacije izbori plasman u osminu finala. Preostale dvije utakmice naši igraju u 18.lipnja od 18 sati protiv Češke i 22.lipnja od 21 sat protiv Škotske, obje u Glasgowu.