Već tradicionalno maturanti usvojim maturantskim danima posjećuju Odjel za pedijatriju. Ovih dana stigli su učenici 4.g gimnazije Josipa Slavenskog Čakovec sa svojim razrednikom prof. Nikolom Lepen.
Ideja im je bila razveseliti djecu, roditelje i osoblje prigodnim, veselim programom, pjesmom i plesom.

Kao učenici koji se pripremaju za završetak srednjoškolskog obrazovanja, željeli su dati svoj doprinos zajednici i pružiti podršku onima kojima je potrebno.
-Vjeruju da njihovo prisustvo može donijeti osmijeh na lica mališana i svih koji su se u tom trenutku zatekli na našem Odjelu U svojoj namjeri su uspjeli!! Uljepšali su nam ponedjeljak. Hvala vam na lijepim emocijama koje ste stvorili na našem Odjelu, želimo vam puno uspjeha u nastavku školovanja i ostvarenje svih planova – poruka je iz Županijske bolnice Čakovec.

