Marija Prekupec, predsjednica UG Gardruža Gardinovec, izrazila je zahvalnost svojim članicama koje se tradicionalno uključuju svake godine u akciju i daju podršku u obilježavanju Dana žena, a povodom 8. ožujka.
Bilo je to u organizaciji Općine Belica, a darivani su jaglaci mještankama naselja Belice i Gardinovca.
Međunarodni dan žena tradicionalno se obilježava 8. ožujka kada iskazujemo zahvalnost i poštovanje svim ženama koje su kroz povijest svojom hrabrošću i ustrajnošću pomicale granice, borile se za ravnopravnost, toleranciju i opće ljudske vrijednosti.
– Svim ženama u znak zahvalnosti na svakodnevnom trudu, ljubavi, potpori i požrtvovnosti kojom pridonosite izgradnji boljeg života u našem Međimurju, čestitam Međunarodni dan žena! – poručila je predsjednica Prekupec.