KOLO SREĆE SE OKREĆE

FOTO Jurica Tomac i Martina Jankulija pobjednici 8. kola Ljetne kros lige Prelog!

Autor: Hana Batcha Frančić Foto/Video: Miljenko Kiš/BK Prelog

U organizaciji BK Preloga u petak, 29. srpnja 2022. godine navečer u parku Nautičkog kluba Labud u Prelogu održano je i 8. kolo Ljetne Kros lige Prelog, koja okuplja trkače svih generacija, od najmanjih još s dudom u ustima, do onih kojima su neki od vršnjaka već na odjelima gerijatrije.

Kolo sreće se okreće

Na utrci od 6 km u muškoj kategoriji konačno preokreti. Najbrži je bio Jurica Tomac (AK Međimurje)  s vremenom 20:45. Na drugom mjestu bio je Josip Hižman (individ.), a na trećem Ivan Ružman (individual.), koji je prije toga već nekoliko kola bio prvi. Najbrža žena na dužoj stazi bila je Martina Jankulija (USR Sporta za sve Mala Subotica),s vremenom od 29:09, a iza nje Mia Furdi (AK Varaždin)  i Petra Vidović Zember (indiv.).

Jurica Tomac

Na utrci od 3.2 kilometra kod muškaraca je ovaj put najbrži bio Ivan Jakopović (individ.) s vremenom 11:41, dok su mu za petama bili Hrvoje Slaviček (individual.) i Hrvoje Balent (AK Varaždin). Kod žena, najbrža na kraćoj stazi bila je Dubravka Horvat (individ.) s vremenom od 12:48, a iza nje Mateja Golenja (AK FIT Zaprešić)) te Mirjana Furdi (individ.).

Kod hodača, najbrži su bili Željko Nikolić (individ.) i Ira Branilović (individual.)

Kad se pojavi bebač Erik, nitko ga ne može prestići!

U kategoriji djece, najbrži su, bili: Krznar Doris i Lobel Novak (kategorija Mlađi bebači), Nika Podgorelec i Jakov Kvakan (kategorija Stariji bebači), Lora Golubić i David Posavec (kategorija Mlađi limači), Pavla Posavec i Timon Mikec (kategorija Stariji limači), Lea Gašparić (kategorija Mlađi kadeti) te Lino Plevnjak i Mia Matuza (kategorija Stariji kadeti).

Martina Jankulija

Ovo je bilo osmo od devet natjecateljskih kola Ljetne kros lige Prelog, koja se održavaju svakog petka. Proglašenje najboljih za sve natjecatelje održat će se krajem kolovoza.

Sve fotografije i rezultate pogledajte na Facebook stranici BK Preloga ovdje.