Filip Ude odnio pobjedu u 4. kolu CRO-GYM lige

Autor: Foto/Video:

Filip Ude upisao je drugu pobjedu u CRO-GYM ligi ove sezone. Prošlogodišnji ukupni pobjednik ovog natjecanja slavio je danas u 4. kolu i to još jednom na “svom terenu” u SGC Aton u Nedelišću, baš kao što mu je to pošlo za rukom i u 2. kolu.

Seniorski dio današnjeg natjecanja bio je u znaku vježbača konja s hvataljkama. Ude (GK Marijan Zadravec Macan) je s ocjenom 14.500 iza sebe ostavio drugoplasiranog Jakova Vlaheka (13.700) iz ZTD Hrvatski Sokol, dok je još jedan član Macana, Marko Sambolec bio treći (12.866).

U ukupnom poretku Ude vodi sa 85 bodova, a slijede ga Vlahek sa 68, Aurel Benović (GD Osijek-Žito) sa 56.

Juniorski dio natjecanja u Nedelišću pripao je parterašima, a slavio je Vito Nušak (GK Vindija) sa 12.700 bodova. Njegov klupski kolega Teo Bartolec bio je drugi sa 12,000, dok je Augustin Plavec (GK Petrinja) zauzeo 3. mjesto.

Juniorima je ovo bio posljednji ispit pred odlazak na jaki međunarodni turnir u Kijev sljedećega tjedna (20-25. svibnja), a seniorima pak za seriju Svjetskih kupova i to u Varni (27-30. svibnja), Kairu (3-6. lipnja) i Osijeku (10-13. lipnja).

5. kolo CRO-GYM lige na rasporedu je 26. lipnja u SC Lučko.