U ČAKOVEC STIŽE 'VEDRINA I RADOST'

Dođite u četvrtak u Scheiericu na otvorenje izložbe naše slikarice Nadice Gorupić!

Autor: Hana Batcha Frančić Foto/Video: Hana Batcha Frančić
- Advertisement -

U četvrtak, 12. rujna 2024. godine u 18 sati u zgradi Scheier u Čakovcu održat će se otvorenje samostalne izložbe slikarice iz Otoka Nadice Gorupić pod nazivom „Vedrina i radost“.

Nadica Gorupić članica je Likovne udruge Čakovec i slikarstvom se bavi već 35 godina. Sebe opisuje kao duhovnu umjetnicu koja prenosi osjećaje, oblike i boje iz duhovnog svijeta na platno. Slika pastelom, akvarelom, akrilom, ebru tehnikom, enkaustikom i akrilikom, a konji i ptice samo su neki od oblika koji se mogu prepoznati u njezinim apstrakcijama.

Svoje slike je izlagala na mnoštvu izložba, a ujedno je bivša sportašica, ljubiteljica prirode i zdrave hrane, uzgajivačica ekološkog voća i povrća, majstorica za ljekovito bilje i žena s mnogo različitih interesa.

Na izložbi će Nadica izložiti 30-ak slika, koje, kao što naziv izložbe kaže, zrače pozitivnom energijom i vedrinom. Upoznajte ovu umjetnicu i uživajte u njezinim lijepim slikama, koje će se u Scheierici moći pogledati sve do 18. rujna 2024. godine, od 9 do 12 i od 15 do 18 sati.

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još

Kavaliri nisu zaboravili slavljenički dan Đurđice Slamek

Jučer je 62. rođendan proslavila Đurđica Slamek, izuzetno uspješna načelnica...

Traže se sakupljači lopti – budi dio turnira s najboljim U-15 reprezentacijama!

ŽNK Međimurje-Čakovec poziva zainteresirane djevojke i dječake da se...