U DONJEM HRAŠĆANU

Biciklist (76) zadobio teške ozljede kako bi izbjegao sudar s traktorom, čiji vozač nije imao vozačku dozvolu

Autor: PU međimurska Foto/Video: Ilustracija
- Advertisement -

U srijedu, 13. travnja 2022. godine oko 17,30 sati u Donjem Hrašćanu, na raskrižju ulica dogodila se prometna nesreća u kojoj se 76-godišnji vozač bicikla uključivao u promet s pješačko–biciklističke staze i nepropisno upravljao biciklom preko obilježenog pješačkog prijelaza, a kako bi izbjegao sudar s traktorom s kojim je upravljao 67-godišnji vozač, došlo je do prevrtanja bicikla i pada vozača na kolnik.

Vozač bicikla je naknadno zatražio liječničku pomoć u Županijskoj bolnici Čakovec gdje je utvrđeno da je zadobio tešku tjelesnu ozljedu.

Daljnjim provjerama je utvrđeno kako je 67-godišnji vozač traktora upravljao vozilom prije stjecanja prava na samostalno upravljanje motornim vozilima „F“ kategorije.  

Kriminalistička istraživanja se nastavljaju.

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još