Županijska bolnica Čakovec postala je bogatija za vrijednu donaciju zahvaljujući tvrtki Medicpro d.o.o. iz Čakovca koja je u sklopu svog društveno odgovornog poslovanja uručila 9 tisuća jednokratnih kirurških ogrtača ukupne vrijednosti 14.400 eura.
Pomoćnica ravnatelja za financijsko poslovanje Katarina Topolko Herceg zahvalila je tvrtki Medicpro d.o.o. na iskazanoj humanosti i odgovornosti kroz ovu vrijednu donaciju. Podrška donatora bit će od velike koristi našim djelatnicima, poručuju iz ŽB Čakovec.
Iz tvrtke Medicpro d.o.o. poručili su da će u skladu s potrebama naše ustanove i ubuduće nastaviti s donacijama.
Županijska bolnica Čakovec ovim putem još jednom izražava iskrenu zahvalnost tvrtki Medicpro d.o.o. na donaciji i podršci u očuvanju zdravlja zajednice.