SRETAN ZAVRŠETAK

Kujica Ena nakon pet dana potrage vraćena kući!

Autor: medjimurski.hr Foto/Video: Ksenija Posavec
- Advertisement -

Deset godina stara kujica Ena, kućni pas jedne obitelji u Belici, nestala je iz dvorišta njihove kuće u nedjelju, 23. ožujka 2025. godine ujutro, nakon što su je pustili van da obavi nuždu!

Nakon pet dana potrage, Ena je pronađena na Sivici. Ksenija Posavec, vlasnica, zahvalila je svima koji su dijelili informacije i posebnu zahvalu uputila Nikoli Čehu na prvoj i jedinoj pravoj informaciji. “Nikada ne odustajte”, poručila je Ksenija.

– Iskreno, nisam sigurna što se dogodilo i kako je preživjela četiri puna dana u polju i odlutala do Sivice. Gospođa ju je našla u garaži kako spava i našla je oglase za nju na Facebooku. I to je to – rekla je vlasnica.

Ovaj slučaj podsjeća na važnost zajedništva i pomoći u kriznim situacijama. Zahvaljujući upornosti i suradnji, Ena je sigurno vraćena kući.

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još

Talijanski dizajn u kružnom gospodarstvu – izložba u Zgradi Scheier

Pozivamo vas da otvorenje izložbe talijanskog dizajna nastalu povodom obilježavanja Dana talijanskog...

FOTO Policajci u vrtićima poučavali djecu pravilima sigurne vožnje i hodanja

U sklopu preventivnih aktivnosti usmjerenih na zaštitu najmlađih sudionika...

Ivano i Dominik zablistali na državnom natjecanju iz geografije

Na državnom Natjecanju iz geografije učenici Gimnazije Josipa Slavenskog...