KAD KOTORIPČICA NASTUPA!

Tisuću dobrih razloga da zaplješćemo i podržimo 15-godišnju Kiaru Cenko!

Autor: Ivica Jurgec Foto/Video: Ivica Jurgec
- Advertisement -

Zabljesnula je u “Supertalentu” Nove TV i od onda se njezina zvijezda ne gasi. Iako ima tek 15 godina, Kiara Cenko iz Kotoribe, sigurno kroći pjevačkim stazama.

Učenica je prvog razreda Ekonomske i trgovačke škole Čakovec, ali cijelu sebe daje glazbi. I prije nego je prohodala.

Prošlog tjedna nastupila je na dobrotvornom koncertu “Katruže” u Čakovcu, a priprema se i za festival u Dugoj Resi.

No, Kiara Cenko jako je vezana za Međimurski festival zabavne glazbe (MEF) na kojem je nastupila prije tri godine i pjevala pjesmu “Ljeto” Varaždinca Nenada Kumrića Charliea. Naravno, to je bilo na Malom MEF-u, a ove će na pravi, veliki MEF, koji će se u lipnju održati u Starom gradu u Čakovcu.

Kiaru Cenko zatekli smo u tonskom studiju ARTon u Belici, vlasnika Ivana Mikulića, gdje je s producentom preslušavala završnu verziju pjesme. “Tisuću dobrih razloga” je naziv potencijalnog hita, kojeg je Kiara otpjevala maestralno i u neslućenim visinama.

Autor glazbe je Ivan Mikulić, teksta Alen Orlić, dok aranžman i produkciju potpisuje Ivan Mikulić.

Na “Supertalentu” je mlada Kotoripčica bila odlična, a na MEF-u će biti savršena, barem prema onome što smo čuli u ARTonu u Belici.

Kiari želimo puno uspjeha u glazbenim vodama. Sretno!

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još