U KURŠANCU

Mladić s vrata 70-godišnjaka strgnuo etui s novčanikom te je pobjegao, ali…

Autor: medjimurski.hr Foto/Video: Ilustracija
- Advertisement -

Jučer, 11. siječnja oko 8:20 sati u Kuršancu, Uskoj ulici, nepoznati počinitelj prišao je osobnom automobilu, varaždinskih registarskih oznaka, u kojem se nalazio 70-godišnjak, javljaju iz PU međimurske.

– Prikrao se otvorenom prozoru te s vrata 70-godišnjaka strgnuo etui u kojem se nalazio novčanik s novcima, raznim osobnim dokumentima i bankovnom karticom. Oštećeni je naknadno pronašao odbačeni etui s novčanikom, osobnim dokumentima i bankovnom karticom, dok je počinitelj ukrao novac. Materijalnu štetu procijenio je na nekoliko stotina eura. Ubrzo nakon počinjenja opisanog kaznenog djela, čakovečki policajci pronašli su 23-godišnjaka za kojeg se sumnja da je počinio tešku krađu te ga uhitili i priveli u policijsku postaju na kriminalističko istraživanje – stoji u priopćenju.

Dovršenim kriminalističkim istraživanjem utvrđeno je kako je 23-godišnjak sa šireg područja grada Čakovca, počinio kazneno djelo teške krađe (krađa na osobito drzak način) te će se protiv njega podnijeti kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još