VRIJEME JE ZA NOVE IZAZOVE Maturanti čakovečke gimnazije se oprostili od svojih profesora

Autor: Foto/Video:
- Advertisement -

Završetak gimnazijskoga obrazovanja i svjedodžba u rukama – je li to kraj ili početak? I jedno i drugo: kraj vjerojatno najljepšega životnog razdoblja i početak novoga poglavlja i zato se osjećaji ponosa i sreće isprepliću s pomalo sjete i tuge u svima nama, u maturantima, njihovim roditeljima, ali i u cijeloj našoj velikoj gimnazijskoj obitelji.

Na svečanoj podjeli završnih svjedodžbi svojim su nas govorima ganuli ravnateljica Sandra Breka-Ovčar, predstavnik razrednika, profesor Gordan Premuš, predstavnica roditelja Ana Marija Sobočanec Dujić i predstavnica maturanata Miša Ovčar i poručili kako je važno živjeti dan po dan, slijediti svoje snove, imati ideale, dati sve od sebe, ali i imati pravo biti ranjiv i tražiti utočište u onima koji pružaju ljubav.

Čestitamo dragim gimnazijalcima na svim uspjesima, nagradama i humanosti koju su pokazali te im želimo mnogo radosti na izazovnome putu koji je pred njima! – poruke su iz škole.

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još

FOTO 33. godišnjica 106. brigade HVO Orašje

Predstavnici Krovne udruge veterana 54.spb Međimurske županije, predvođeni predsjednikom...

FOTO Terezija Vidović već godinama uzgaja katruže za humanitarnu akciju

Terezija Vidović iz Goričana već godinama u svom vrtu uzgaja katruže,...

Veselje maturanata u centru Čakovca: Savjeti policije za sve maturante!

Povodom nadolazeće Coolijade 2025., koja će se održati od...