NAPETI VIKEND

Zrinskice dočekuju aktualne prvakinje

Autor: ŽRK Zrinski Foto/Video: ŽRK Zrinski
- Advertisement -

Iza nas je vikend kada su najmanje rukometašice ŽRK Zrinski (mini rukomet) upisale dvije pobjede protiv Preloga, U-14 je završilo ligaško natjecanje pobjedom i samo jednim porazom u osamnaest utakmica, druga ekipa je donijela bod sa gostovanja kod Olimpije u Osijeku, a prva pak nije uspjela iznenaditi Bjelovar na gostovanju.

Pred nama je vikend u kojem Zrinskice na svom parketu dočekuju aktualne prvakinje države Lokomotivu Zagreb. U nedjelju na parketu dvorane NGC ATON Nedelišće imati ćemo priliku vidjeti nekoliko hrvatskih reprezentativki predvođenih izbornikom Nenadom Šoštarićem.

Već u ponedjeljak, dan poslije utakmice, izbornik Šoštarić okuplja reprezentaciju za dvije utakmice doigravanja protiv Slovačke u kojima se odlučuje hoćemo li na svjetsko rukometno prvenstvo krajem godine. Trener Mrđen izjavio je da je svjestan da nas čeka treća u nizu vrlo teška utakmica u kojoj protivnik, Lokomotiva, mora ići pun gas jer im samo pobjeda osigurava novi naslov prvaka.

Cilj im je prije svega prezentirati se u dobrom svjetlu pred svojim navijačima, pružiti dobar rukomet i hvatati formu za završnicu prvenstva. Pruže li nam gošće priliku da im pomrsimo planove mi ćemo je znati iskoristiti.

Osim utakmice seniorki druga ekipa gostuje kod Podravke 2 u Koprivnici, dok U-12 ekipa završava svoje ligaško natjecanje sa dvije utakmice protiv Podravke u Varaždinu.

Još jednom pozivamo navijače da u nedjelju dođu u dvoranu Aton s početkom u 16 sati bodriti Zrinskice.

- Oglas -

Podijeli:

Najnovije

Pročitajte još