Svake godine u ovo vrijeme gradonačelnica Čakovca Ljerka Cividini i međimurski župan Matija Posavec priređuju zajednički prijem za novinare i predstavnike novinskih kuća koje prate njihov rad.
Tako je bilo i jučer, u četvrtak, kada su ih ugostili u Hotelu Castellum u Čakovcu.
Gradonačelnica Cividini je zahvalila medijskim djelatnicima na dosljednom i objektivnom izvješćivanju javnosti te poželjela svako dobro i u novoj 2023. godini.
Župan Posavec je bio poprilično rječit, pa je pobrojao sve važnije projekte koji su realizirani u ovoj te najavio sve ono što će se raditi u idućoj. U svemu tome nemjerljiv je doprinos novinara u pravilnom obavještavanju naših građana o svemu što radimo, zaključio je župan.
